Video Status App

5.0.5

5.0

2

Instagram akışınızda veya WhatsApp durumunuzda videolar paylaşın

124.5k

Bu uygulamayı oyla

Sosyal paylaşım ağları dünyasında çok yaygın şekilde kullanılan 'durumlar' veya 'hikayeler' ile, yayınlarınıza çeşitlilik kazandırmaya yardımcı olabilecek bir uygulamanın piyasaya sunulması an meselesiydi. Video Status App, en sevdiğiniz uygulamalarınızın durumlarında doğrudan paylaşabileceğiniz tonlarca video sunan, düşünceleriniz ve ruh haliniz hakkında kişilerinize fikirler veren bir araçtır.

Video Status App'in kullanımı gerçekten basittir: sadece geniş içerik koleksiyonunu keşfedin, en çok ilginizi çeken videoyu seçin, videoyu yayınlanmak istediğiniz uygulamanın simgesine tıklayın ve Video Status App, otomatik olarak diğerlerinin dikkatini çekecektir.

Video Status App'in sunduğu videoların koleksiyonu her gün güncellenir; böylece her an duygularınızı ifade etmenize yardımcı olabilecek yeni içerik sunar. Uygulamanın içinde videolardan resimlere veya şarkılara kadar her şeyi bulabilirsiniz. Uygulamanın nasıl geliştirileceği konusundaki düşüncelerinizi paylaşmak veya belirli bir şarkı talep etmek istiyorsanız, yalnızca geliştiriciyle iletişime geçmeniz yeterlidir ve birkaç gün içinde dijital kitaplığa dahil edilecektir.

WhatsApp veya Instagram gibi sosyal ağlar için mükemmel bir aksesuar olan Video Status App sayesinde en çarpıcı 'durumları' veya 'hikayeleri' yazın.
Uptodown X